Soubory ke stažení

 

Obchodní podmínky pro koncové zákazníky

Aktuální obchodní podmínky jsou vždy součástí potvrzení objednávky. Najdete je v příloze potvrzení objednávky, které Vám vždy dorazí na e-mail uvedený v objednávce. Obchodní podmínky jsou platné pouze pro koncové zákazníky.
 

Vzorový formulář odstoupení od smlouvy

Tento papírový formulář není nutné vyplňovat, pokud využijete elektronického podání odstoupení od smlouvy (https://www.motomax.cz/reklamace-a-vratky/)
 

Vzorový formulář pro reklamaci

Tento papírový formulář není nutné vyplňovat, pokud využijete elektronického podání reklamace (https://www.motomax.cz/reklamace-a-vratky/)
 

Žádost subjektu zpracovaných osobních údajů

Chcete vědět, jaké osobní údaje jste nám poskytli a které o Vás známe? Případně chcete požádat o výmaz těchto údajů? Pak vyplňte tento formulář a zašlete nám jej na naši adresu.

Dokumenty pro velkoobchodní zákazníky

 

Obchodní podmínky pro velkoobchodní zákazníky

V případě, že u nás nakupujete jako velkoobchodní zákazník, pak se vztahy mezi námi řídí těmito obchodními podmínky. Nenakupujete u nás ještě jako velkoobchodní zákazník, pak se zaregistrujte zde https://www.motomax.cz/registrace/velkoobchod/
 

Platební podmínky

V případě, že u nás máte zřízenou velkoobchodní registraci a povolenou platbu převodem, pak je potřeba k nám zaslat podepsaný souhlas s platebními podmínkami. Souhlas můžete zaslat poštou nebo na e-mail objednavky@motomax.cz

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: